Viime viikolla koin yhtenä päivänä iloisen yllätyksen kun postiluukusta oli tipahtanut lappu odottavasta paketista lähi postissa.
Kiiruhdin heti samana päivänä hakemaan innoissani paketin postista. Iloiseksi yllätykseksi paketista paljastui...
Yves Rocherin kosmetiikkaa! Itseruskettava liftingvoide kasvoille, kosteuttava itseruskettaja kasvoille ja vartalolle, aurinkopuuteri, korjaava öljy hiuksille sekä kajalkynä.
Itseasiassa yksikään tuote ei ollut näistä turha! Kaikki tulee todella tarpeeseen. Heti tänään aurinkopuuteri pääsee testiin kun vanha loppui juuri sopivasti.
Toinen tuote joka pääsee kokeiluun ensimmäisten joukossa on korjaava öljy hiuksille, joka sisältää babassuöljyä sekä australianpähkinäöljyä.
Itseruskettavia voiteita kerkesin jo tuoksutella ja hyvältähän ne tuoksuivatkin! :) Niistä infoan lisää täällä kun niihin paneudun lähi viikkojen aikana.
P.S Yves Rocherilla olisi nyt meneillään pääsiäistarjous!
Koodilla EAST2013F
saat 5e alennuksen yli 25e tilauksista.
Toimistuskulut 0e 27.3-14.4.
Käyppäs kurkkaamassa täältä jos olisi tarvetta kosmetiikalle. :)
Sisältää mainoslinkkejä.
2 kommenttia
Oi noita olis kyllä kiva testata!
Yves Rocherin itseruskettavat on omia suosikkeja, plussaa myös siitä, että niissä on itseruskettaviksi yllättävän hyvä tuoksu. Omassa blogissa on kohta arvonta, missä voi voittaa itselleen nämä huippuruskettavat!
Lähetä kommentti